16-3-2014

Απογευματινή συνάντηση των καθηγητών και μαθητών του σχολείου με γονείς στο Mediterranean Resort.

Ο Σύλλογος  Διδασκόντων του 4ου Γυμνασίου   Κατερίνης  σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου   διοργάνωσαν με μεγάλη επιτυχία στις 16/3/2014 ένα ευχάριστο απογευματινό στο Mediterranean Resort με σκοπό την ψυχαγωγία, τη γνωριμία και τη σύσφιξη σχέσεων μεταξύ μαθητών, εκπαιδευτικών και γονέων.

Την εκδήλωση πλαισίωσε μουσικά η χορωδία και ορχήστρα του  σχολείου δημιουργώντας μια ευχάριστη ατμόσφαιρα για τους παραβρισκόμενους. Ο κ. Αλέξανδρος Καλλιφατίδης, τον οποίο συνόδευσε στο πιάνο η κα Καπασακαλίδου, μας ταξίδεψε  σε μελωδικά μονοπάτια.  Ο Σύλλογος  Διδασκόντων του 4ου Γυμνασίου   Κατερίνης   και ο  Σύλλογος  Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου τους ευχαριστεί θερμά  για τη συμμετοχή τους στην εκδήλωση.