1η Συνάντηση Σχολικών Χορωδιών

Με μεγάλη χαρά σας ανακοινώνουμε την επιτυχή διεξαγωγή του Φεστιβάλ Χορωδιών που συνδιοργανώσαμε με την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, την Ιερά Μητρόπολη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνα, την Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας και τον ΠΟΤΑΠ.

Η συμμετοχή των μαθητών από το  2ο , 3ο, 4,ο  5ο , 7ο  Γυμνάσιο, από το 4ο Λύκειο και από το Ιδιωτικό  σχολείο ΄΄Πλάτων,’’ προσέδωσε έναν εξαιρετικό χαρακτήρα στην εκδήλωσή μας , δίνοντας την ευκαιρία σε όλους εμάς που παρευρεθήκαμε εκεί να απολαύσουμε την μαγεία της μουσικής και των τραγουδιών. Θέλουμε   να ευχαριστήσουμε θερμά, όλους τους μαθητές που  συμμετείχαν, τους γονείς  που τους στήριξαν και τους εκπαιδευτικούς που εργάστηκαν για την οργάνωση και  την επιτυχή διεξαγωγή του Φεστιβάλ.

Ευχαριστούμε όλους για την συνεισφορά σας σε αυτήν την υπέροχη εκδήλωση.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος του 4ου  Γυμνασίου