Αιτήσεις συμμετοχής μαθητών στη ενισχυτική διδασκαλία

Αιτήσεις το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα 20/11.

Αγαπητοί μαθητές και γονείς

Σας ανακοινώνουμε την έναρξη των τμημάτων ενισχυτικής διδασκαλίας για την τρέχουσα σχολική χρονιά. Τα μαθήματα αποτελούν μια ευκαιρία για τους μαθητές να ενισχύσουν τις γνώσεις  και τις δεξιότητες τους. Οι εκπαιδευτικοί μας έχουν ετοιμάσει ειδικά προγράμματα που εστιάζουν στις ανάγκες του κάθε μαθητή, προσφέροντας ένα περιβάλλον ενίσχυσης και υποστήριξης.

Όσοι γονείς επιθυμούν να παρακολουθήσουν τα παιδιά τους  μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας θα πρέπει να συμπληρώσουν την  αίτηση – δήλωση  που θα βρούνε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας   http://4gym-kater.pie.sch.gr και να την στείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  ή να την προσκομίσουν  υπογεγραμμένη στη διεύθυνση του σχολείου, το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα 20/11.

Επικοινωνήστε με το σχολείο μας για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα της ενισχυτικής διδασκαλίας και πως μπορούν να συμμετέχουν οι μαθητές.

Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και θα θέλαμε να μοιραστούμε αυτή την εκπαιδευτική εμπειρία μαζί σας.

Αίτηση ενισχυτικης διδασκαλιας