Η δημιουργικότητα και η φαντασία  στο 4ο Γυμνάσιο Κατερίνης

Αγαπητοί μαθητές του Γυμνασίου μας

Θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε  θερμά για τον υπέροχο τρόπο με τον οποίο συμβάλλετε στην ομορφιά και τη ζωντάνια του σχολείο μας, αξιοποιώντας δημιουργικά τις ώρες του μαθήματος των καλλιτεχνικών. Η ζωγραφική των εξωτερικών τοίχων αντιπροσωπεύει το ταλέντο σας, την αφοσίωση και την αγάπη σας για το σχολείο μας. Το αποτέλεσμα της προσπάθειά σας υπό  την καθοδήγηση του καθηγητή κ. Μπαλαούρα είναι εντυπωσιακό και μας κάνει υπερήφανους . Πραγματικά δίνετε νέα πνοή στους χώρους του σχολείου μας και αυτό θα επηρεάσει θετικά τη ζωή μας εδώ.

Συγχαρητήρια  για το μεράκι και την προσπάθειά που καταβάλετε  ώστε να κάνετε το σχολείο μας πιο όμορφο. Συνεχίστε να μας εμπνέετε με τη φαντασία σας και τη δημιουργικότητά σας.

Ευανθία Δαλαμήτρα